Dołącz do grona naszych Klientów i Partnerów!

Mamy przyjemność świadczyć usługi zarówno firmom i instytucjom, jaki i osobom prywatnym – indywidualnym gospodarstwom domowym. Firma BDTS to zdecydowanie najlepszy wybór dla ​Klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonania. Te dwa aspekty łączą się doskonale z głównym profilem naszej pracy, jakim są instalacje elektryczne i teletechniczne. Wykonujemy instalacje na każdym poziomie skomplikowania. Nasza działalność to przede wszystkim energooszczędne oprzyrządowanie, innowacyjne rozwiązania oraz nowatorskie i indywidualne podejście. Zapewniamy również pomoc i doradztwo.
Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą. Działamy na rynku nieprzerwanie od wielu lat. Na sukces naszej firmy wpływają takie czynniki jak: wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów w zakresie elektryki i teletechniki, a także ciągłe doskonalenie własnych umiejętności oraz zdobywanie wiedzy poprzez udział w szkoleniach i targach na terenie całej Polski.
Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się producentami i dostawcami na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoki poziom wykonania usługi przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. Pozwala nam to również na sprawną realizację nawet najbardziej zaawansowanych technicznie przedsięwzięć.

Naszym celem jest sprawienie, aby wszyscy nasi Klienci byli zawsze zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, a przy tym byli traktowani profesjonalnie z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam projekty wykazywały się nie tylko najwyższą jakością, ale również funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy postrzegani przez naszych kontrahentów jako kompetentni, odpowiedzialni i wiarygodni partnerzy. Fakt, że Klienci do nas powracają, świadczy o tym, że są zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług. Zaufanie, którym nas obdarzyli, jest dla nas bardzo cenne i zobowiązuje do utrzymania jakości wykonywanych usług.

Będzie nam bardzo miło jeśli w obecnych lub przyszłych swoich Inwestycjach uwzględnią Państwo działalność naszej firmy. Z pewnością będziemy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom co będzie miało wymierne korzyści dla obu stron.

Z nami, dołączając do grona naszych zadowolonych Klientów, spełnią Państwo swoje plany.