Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna w budynku, a także właściwie dobrany osprzęt elektroinstalacyjny gwarantują bezawaryjną eksploatację urządzeń elektrycznych. Dlatego nasze usługi charakteryzują się przede wszystkim 100 procentowym bezpieczeństwem!

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Wykonujemy instalacje dla osób prywatnych (mieszkania, domy jednorodzinne, wspólnoty mieszkaniowe) jak również firm, developerów i instytucji. Zapewniamy solidny montaż oraz fachowe doradztwo techniczne.

Wykonujemy instalacje w pełnym zakresie, który obejmuje: demontaż, montaż i remonty instalacji elektrycznych oraz instalacji teletechnicznych. Ponadto wykonujemy wszystkie niezbędne pomiary przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

Instalacje elektryczne projektujemy i montujemy, dbając o portfel naszych Klienta i ochronę środowiska. Za wykonane prace bierzemy pełną odpowiedzialność.

Mamy również doświadczenie w realizacji remontów i modernizacji czynnych obiektów budowlanych, w tym również obiektów pod nadzorem konserwatora zabytków. W zakresie naszych usług znajdują się również prace budowlano-wykończeniowe, prace związane z zagospodarowanie i utrzymaniem terenu oraz instalacje klimatyzacji i wentylacji.

Zapewniamy kompletny pakiet dokumentów i protokołów Wymaganych przez urzędy i instytucje. Są one niezbędne do uzyskania odbioru budynku w przypadku nowych domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej itp.

Urządzenia jakie stosujemy posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem specjalistycznym i transportowym, a ponadto pełnym zestawem narzędzi i materiałów niezbędnych do realizacji zawartych kontraktów.

Każda realizowana przez nas inwestycja nadzorowana jest przez kadrę kierowniczą posiadającą odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz uprawniania budowlane bez ograniczeń, wymagane do wykonywania zawodu.

Każdy pracownik w naszej firmie to doświadczony specjalista, którego umiejętności potwierdzone są świadectwami kwalifikacyjnymi Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP).

Swoje prace wykonujemy z prawdziwą pasją, opierając się o zasady wiedzy technicznej, w oparciu o obowiązujące normy elektryczne i najnowsze, ale sprawdzone rozwiązania technologiczne.